Gönderen Konu: Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri  (Okunma sayısı 773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YüKSeL

 • Radyo Ailemiz
 • *
 • İleti: 2669
 • Rep 1005
 • Cinsiyet: Bay
 • Takımınız: Beşiktaş
Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri
« : Aralık 26, 2013, 11:33:10 ÖÖ »
Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri


Koç burcu
Boğa burcu

Boğa burcunun vazgeçemeyeceği iki şey vardır. Lüks ve rahatlık. Evlerini doldurmak yerine tek bir eşya ile ömürlerinin sonuna kadar mutlu olabilirler. O eşyayı da kırk dereden su getirerek seçerler. Bir yandan bütçelerini aşacak seçimler yapmayı tercih etmez, diğer yandan lüksten ödün vermek istemezler. Aldıkları şey her ne olursa olsun mutlaka kullanışlı, uzun ömürlü ve rahat olsun isterler. Müzik dinlemek onlara mutluluk verir. Huzur bulacakları ortamlarda bulunmayı arzu ederler. Mavi ve soft pembe tonları ev dekorasyonunda tercih edecekleri renklerden. Klasik seçimlere yönelebilecekleri gibi modern çizgilerden de hoşlanırlar. Sıra dışı seçimler pek onlara göre değildir. Laura-Ashley'nin, soft, rahat ve şık ürünlerinden biri, boğaların vazgeçemeyeceği bir eşyaya dönüşebilir.
İkizler burcu


İkizler burcu insanları değişken bir burçtur. Bu yüzden evlerinde sürekli küçük değişikliklere gidebilir, eşyaların yerini sürekli değiştirebilirler. Eskilerden çabuk vazgeçer, yenileri severler. Vazgeçemeyecekleri bir eşyanın birçok fonksiyonu bulunmalı. O eşya yatak odasına, salona hatta mutfağa koyabilecekleri, her yere uygun bir stile sahip olmalı. Renk konusunda korkusuzdurlar. Deneme yanılma yöntemi ile onlar için kusursuzu keşfederler. Enerjisi yüksek nesneler hoşlarına gider. Aydınlık şeyleri severler. Egoları da yüksek olduğundan aynalardan vazgeçmek onlar için zordur. Parlak sarılar, yeşiller, mavilerin yanında gri rengine de evlerinde yer verirler. En sade ikizlerin evinde bile mutlaka sıra dışı bir şey bulunur. Inhouse'dan Tom Dixon imzalı, parlak metal malzemeden tasarlanan, modern çizgiye sahip lambalar ikizlerin evini daha çok sevmesini sağlar.


Yengeç burcu
Yengeç burçları için yaşanmışlık çok önemlidir. Antikalar, özellikle ailelerinden kalan özel parçalar evlerinin başköşesinde durur. Leylak rengi, eflatun tonları dekorasyonda yer verdikleri renklerdendir. Hem takı da hem de obje olarak gümüşü severler. Gümüş eşyalar insan enerjisini tutar ve bu özelliği yengeç insanlarını o nesneye bağımlı hale getirir. Yengeç burcundan olan kişilerin evleri deniz görüyorsa onlardan daha mutlu olacak biri yoktur. Peyzaj resimler, akvaryum, aile fotoğraflarının yer aldığı çerçeveler yengeç insanına huzur verir. Onlar çok büyük bir evin hayalini kurmak yerine düzenli ve huzurlu bir evin hayalini kurarlar. Ev dekorasyonunda perde onlar için önemlidir. Dışarıdan görünmek asla istemezler ama aynı zamanda dışarıyı görmek de isterler. Meraklı misafirlerin yatak odalarına bakmalarını istemezler. Yatak odaları onlar için adeta bir ibadethanedir. Muhtemelen de odalarında bembeyaz yatak takımı, baş uçlarında sevdikleri kişiye ait bir fotoğraf, puf puf yastıklar onları beklemektedir. Laura Ashley'nin yatak takımları onlara aradıkları huzuru sağlayacaktır.


Aslan burcuKalite, pahalılık ve lüks, aslan burçları için vazgeçilmez kavramlardır. Aslan burçlarının yaşadıkları mekan şatafatlı ve aynı zamanda da aydınlık olmalıdır çünkü gösterişi severler. Altın kaplama objeler, altın ve parlak sarı renkleri evlerinde yer verdikleri detaylardandır. Almak istedikleri şeyler için borçlanmaktan korkmazlar. Sofra düzenine önem verirler. Eksiksiz, zevkle hazırlanmış, görkemli sofralar aslan burcunu hem tatmin eder hem de iştahını açar. Bu yüzden sofra takımlarını özenle seçer. Ne de olsa o, sofranın kralıdır. Duvarlarında sütlü kahve ve şarap renkleri hakimdir. Fazla modern çizgiye sahip eşyaları satın almaktan çekinirler. Biraz klasikten yana seçimler yaparlar. Evleri her zaman eksiksiz olmalıdır. Detaycı yaklaşımları onları en lüks adreslere çeker. Inhouse marka klasik görünümlü dijital saat, aslan burçlarının ilgisini çekecektir. üstelik rengi de altın tonu.


Başak burcu

Başak burcu insanı detaylara çok önem verir ve zarif bir zevki vardır. Açık renklerden hoşlanırlar. Yaşam alanlarında beyaz, gri, bej ve denizci mavisini kullanmak isterler ama titiz tavırları onları bu renklerden uzak tutar. Duvar kağıdı ile yastık kumaşının, halı ile perdenin uyumu onlar için önemlidir. Evlerinde ne bir eksik ne bir fazla eşya bulundurmayı sevmezler. Dolapları onlar için önemlidir. çekmece örtüleri, giysilerini istiflemek için kutular, bölmeler onlara en çok hitap eden detayların başında gelir. Fazla eşyadan hoşlanmadıkları için tek parçalık büyük eşyaları tercih edebilirler. Organik eşyalar ve kumaşlar başak burcunun dekorasyonunda bulanan, onlara haz veren parçaların arasında yer alır. Chakra'dan evin tamamını dekore etmek isteyebilirler

.
Terazi burcu
Terazi burcu  adaletin simgesidir. Okumak, öğrenmek ve öğretmek ister. Evlerinde kitaplık ve çalışma odası mutlaka olmalıdır. Kütüphaneler onlar için hep önemli olmuştur. Belli bir renge olan bağımlılıkları yoktur, yeter ki renkler arasında uyum olsun. Düzene önem verirler. Onları sofra masası ya da çalışma masası başında görebilirsiniz. Yatıp uzanmak yerine bir şeyler yazar ya da okurlar. Gece lambaları vazgeçilmezleridir. Onlar için evin her tarafının aydınlık olmasına gerek yoktur. Kullandıkları alanların aydınlık olması yeterli. Duvar saatleri sevdikleri objelerdendir, aynı zamanda televizyon seyretmekten de hoşlanırlar. Onlar sakin ve sade evlerinde dünyayı takip eden bir kişilik yansıtırlar. Muji'nin sadelikten yana tarzı onlara hitap ederken ofis aksesuarlarına da bayılacaklar.


Akrep burcu
Akreplerin dekorasyon zevki diğer burçlara kasvet hissi uyandırabilir. Akrep burçları koyu renklerden hoşlanır. Koyu kestane ve koyu şarap rengi onlar için düşünülebilir. Uçuk tasarımlar ilgilerini çekebilir ama bu tasarımların gerçekten küçük eşyalar olması gerekir. Düzenli ve temizlerdir. Koydukları eşyaları bıraktıkları yerden almaları çok önemlidir. Kendi dünyalarına kapalı bir kişilik yansıtırlar. Gizlilik onlar için vazgeçilmezdir. Dolabı genellikle kilitli olur ya da kilitli çekmecelere sahiplerdir. Rahat bir yatak, onları çok mutlu eder. Evlerinin sadece bir yeri değil tüm yaşam alanları onlar için önemlidir. Misafir ağırlamaktan pek hoşlanmadıkları için yemek masaları da genelde küçük boyuttadır. Biri ile birlikte dekorasyon seçimi yapacaklarsa evlerinde mutlaka sadece kendilerine ait olan bir alan olsun isterler. Onların zevkini yansıtan, rahat ve mistik bir kanepe ömürlerini geçirecekleri, eskise de atamayacakları bir parça olabilir. Andrew Martin imzalı Inhouse koltuk, akrep tarzını yansıyıor.


Yay burcuYay Burcu enerjik bir burçtur. Aynı zamanda değişken özelliği taşır. Onlara hitap eden canlı renklerin yanında gök mavisi, mor ve turkuaz renklerine de dekorasyonda yer verirler. Mekanları sıradanlıktan uzak, ferah ve canlı olmalıdır. Klasik eşyalardansa rahat seçimlere yönelirler. Farklı, keşfedilmemiş ayrıntılar ve parçalar onlara mutluluk verir. Aynı zamanda eskiye bağlılıkları da vardır ve antika eşyalardan da hoşlanırlar, fakat evlerinde fazlasını barındırmaktan kaçınırlar. Pratik çözümler ilgilerini çeker. Pahalı eşyalar onlar için cazip olabilir. Yaratıcılıklarını kullanarak sıfırdan ürettikleri eşyaları kullanmaktan da büyük zevk alırlar. Mum ve tütsü gibi mistik yansımalar ilgilerini çeker. Evleri kesinlikle klasik çizgilere saplanmış bir tarz ortaya koymaz. Hoşlandıkları şeylere sahip olma arzusu hissederler, bu yüzden zaman geçtikçe evlerinde eşyalar fazlasıyla birikir. Sahip oldukları her eşya onlar için yaratıcılık ilhamıdır. Mudo Home Collection, yay burçlarına hitap eden bir adres

Oğlak Burcu ciddi yapıda bir kişilik sergiler. Siyah gibi klasik renkleri sever. Aşırı derecede mükemmeliyetçi bir yapı sergiler. Hesaplar, karşılaştırır, projelendirir ve öyle almaya karar verir. Denizci mavisi ve kahverengi, dekorasyonlarında öne çıkan renklerdir. En iyinin kendisinin olduğuna inanır ve bununla birlikte en iyi de onlarda olmalıdır. Hayal etme güçleri yerine yönetme yetenekleri daha gelişmiştir. Oğlak burçları moda akımlarından ve profesyonel dekoratörlerden yardım alırlar. Ortaya istedikleri gibi bir sonuç çıkacağına inanırlarsa para harcamaktan kaçınmazlar. Koltuk takımı seçimlerinde deri ve kadife kumaş ilgilerini çekebilir. Yer döşemesi seçimlerinde kaliteli, kendini gösteren malzemeyi tercih ederler. Evlerinin genel görünümü klasikten yanadır. Oğlak burçları dekorasyon konusunda yardım almak isteyeceklerinden Koçtaş firmasından faydalanabilirler. Uzman mimarların eşliğinde banyolarını bile seçkin bir hale çevirebilirler.
http://onedio.com/haber/burcunuza-gore-dekorasyon-onerileri-225237
« Son Düzenleme: Aralık 26, 2013, 12:04:00 ÖS Gönderen: PALA »
Muammer Ahmet httpsleri, İsmail Gül Muammer Ahmet Şiirleri, İsmail Gül Şiirleri, Seyide Doyran Şiirleri, Abdurrahim Karakoç şiirleri , Ahmed Arif şiirleri , Ahmet Hamdi Tanpınar şiirleri , Ahmet Selçuk İlkan şiirleri , Ahmet Telli şiirleri , Ali Erdinç  şiirleri , Arif Nihat Asya  şiirleri , Asil Mavi şiirleri , Aslan Avşarbey  şiirleri , Aşık Veysel  şiirleri , Ataol Behramoğlu şiirleri , Attila İlhan  şiirleri , Ayfer Yazıcı  şiirleri , Ayhan Yıldırım  şiirleri , Bahattin Karakoç şiirleri , Bahtiyar Vahapzade şiirleri , Bayram Mecit  şiirleri , Bedirhan Gökçe şiirleri , Bedri Rahmi Eyüpoğlu  şiirleri , Behçet Necatigil  şiirleri , Birgül Alp şiirleri , Burcu Seul  şiirleri , Cahit Sıtkı Tarancı  şiirleri , Cahit Zarifoğlu  şiirleri , Can Yücel  şiirleri , Cemal Gören  şiirleri , Cemal Safi  şiirleri , Cemal Süreya  şiirleri , Cengiz Numanoğlu  şiirleri , Cihan Balcıoğlu  şiirleri , Didem Madak  şiirleri , Edip Cansever  şiirleri , Emin Çelimli  şiirleri , Emine Çerçi  şiirleri , Emine Şafak  şiirleri , Ercan Baş  şiirleri , Erdal Ercin  şiirleri , Faruk Nafiz Çamlıbel  şiirleri , Fazıl Hüsnü Dağlarca  şiirleri , Fuzuli  şiirleri , Gaffar Güllü şiirleri , Gelincik  şiirleri , Gülsen Tunçkal  şiirleri , Hacı Kısır şiirleri  , İbrahim Karaçay  şiirleri , İbrahim Sadri şiirleri  , İbrahim Sağır şiirleri , İclal Aydın  şiirleri , İsmail Gül  şiirleri , İsmet Ulaş  şiirleri , Kahraman Tazeoğlu şiirleri , Karacaoğlan şiirleri , Kevser Dostagüler şiirleri  , Küçük İskender şiirleri , Mahmut Çiçekdağı şiirleri , Marlyn Hand şiirleri  , Mehmet Akif Ersoy şiirleri , Mehmet Ali Kalkan şiirleri , Mehmet Çetin şiirleri , Melek Avcı Coşkun şiirleri , Melih Cevdet  şiirleri , Melike Yıldız şiirleri , Mevlana Celalettin Rumi şiirleri , Muammer Ahmet Sağlam  şiirleri , Muharrem Kubat şiirleri , Murat Meral şiirleri  , Mustafa Hebip şiirleri , Muzaffer Tayyip Uslu  şiirleri , Mücahit Şen  şiirleri , Nazım Hikmet Ran  şiirleri , Necip Fazıl Kısakürek  şiirleri , Nur Uygun şiirleri , Nurullah Genç  şiirleri , Orhan Veli Kanık  şiirleri , Ömer Hayyam  şiirleri , Özdemir Asaf  şiirleri , Polat Tek  şiirleri , Rabia Barış şiirleri , Sabahattin Ali şiirleri , Selaattin Çoban  şiirleri , Seyide Cinaloğlu Doyran  şiirleri , Sezai Karakoç  şiirleri , Şevki Dinçal  şiirleri , Tevfik Fikret  şiirleri , Turgut Uyar  şiirleri , Uğur Arslan  şiirleri , Uğur Işılak  şiirleri , Ümit Yaşar Oğuzcan  şiirleri , Yahya Kemal Beyatlı  şiirleri , Yavuz Bülent Bakiler şiirleri , Yavuz Dogan  şiirleri , Yıldız Toksöz şiirleri , Yılmaz Erdoğan şiirleri , Yunus Emre şiirleri , Yusuf Hayaloğlu şiirleri , Zikrettin Karaca şiirleri , Ziya Osman Saba  şiirleri , şiir şiir sokağım şiir türleri şiir sokakta şiir nedir şiire gazele şiir kitapları şiir bilgisi şiir defteri şiir aşk şiir oku şiir yarışması 2018 şiir adam şiir adam live şiir alıntıları şiir adam live instagram şiir antolojisi şiir antoloji şiir akımları şiir atölyesi şiir alp a şiiri a şiir evi a şiiri yavuz bülent bakiler a şiir evi ankara a.şiir solak a şiir sokakta a.kadir şiirleri a köpek şiiri a karakoç şiirleri a ile şiir şiir bilgisi test şiir biter şiir biçimleri şiir başlıkları şiir blog şiir bulmaca şiir bilgisi pdf şiir butik otel şiir blogları b şiiri b keskin şiirleri bayrak şiiri b sesi şiir b harfi akrostiş şiir şiir can yücel şiir cafe şiir cafe ortaköy şiir cemal süreyya şiir cumhuriyeti şiir cahit zarifoğlu şiir çeşitleri şiir can şiir ceketli adam kitabı şiir cemal safi ç şiiri behzat ç şiir behzat ç şiir sözleri gökçenur ç. şiirleri c.süreya şiirleri c ile şiir c.bukowski şiirleri gökçenur ç şiir kitabı c vitamini şiirleri c.zarifoğlu şiirleri şiir çözümleme şiir çözümleme yöntemi şiir çeviri şiir çiçek şiir çok güzel şiir çevirisi şiir çevirileri şiir çözümleme yöntemi nurullah çetin şiir çay ç ile şiir şiir dinletisi şiir dizeleri şiir dergileri şiir duygusal şiir duvarda şiir dünyası sözleri şiir denizi d&r şiir kitapları d.bakır şiiri d ile şiir d&r şiir defteri d madak şiirleri d.günü şiirleri d.bakır şiir sözleri d ali erzincanlı şiirleri d.h. lawrence şiirleri şiir eş anlamlısı şiir ekşi şiir edebiyat şiir en güzel şiir ezberle şiir etkinlikleri şiir edip cansever şiir evi şiir ezberleme şiir eloğlu e şiir kitabı şiirler e ödev şiir e book şiirli e kartlar e müfredat şiiri eş e şiir atatürk'e şiir e güzel şiirler öğretmen e şiir şiir fm şiir fon müziği indir şiir falı şiir fonları şiir fonu şiir fotoğrafları şiir film şiir fotoları şiir festivali f.nietzsche şiirleri f ferruhzad şiirleri f gülen şiirleri f ile şiir f akrostiş şiir necip f şiirleri f ile ilgili şiir melek şiiri f nafiz çamlıbel f n çamlıbel şiirleri ilhan berk f şiiri şiir gibi şiir gözlüm şiir güzel şiir gibi sözler şiir gibi kadın şiir günaydın şiir gemisi şiir gece şiir gecesi ğ şiiri g ile şiir anneler g şiirleri ğ akrostiş şiir ğ vitamini şiiri g sesi şiir ğ başlayan şiir g harfi ile şiir ğ ile ilgili şiirler ğ şiir ğüzel şiir öğretmene şiir posta şiir öğretmenler ğünü şiir onur ünlü şiir ğ ile şiir ğ sesi şiir ğ harfi ile şiir şiir hikayeleri şiir hakkında bazı mülahazalar şiir hastanede şiir her yerde şiir hayat şiir hakkında sözler şiir hangi metin grubuna girer şiir hakkında bilgi şiir hangi metinler grubuna girer şiir hasret h şiirist h.ergülen şiirleri atom h şiiri h.cibran şiirleri h ile şiir h harfi şiir h.izgören şiirleri h sesi şiir h nihal atsız şiirleri h ile başlayan şiirler şiir ısmarla şiir ısmarla eylül'ü konuşalım şiir instagram şiir ıhlamurlar çiçek açtığı zaman şiir ılık ılık akıtam şiir ışık şiir ırmak ıhlamur şiir ışıklar şiir ıssız şiir ı şiirler aşk-ı şiir ı ile şiir ı akrostiş şiir ı.ahmet şiirleri bab-ı şiir ı ile başlayan şiirler ı ile ilgili şiirler şiir ingilizce şiir indir şiir ile ilgili sözler şiir isimleri şiir istanbul şiir incelemesi şiir ingilizcesi şiir için fon müzikleri şiir iletişim i şiirler i şiir perisi i şiir sözleri şiir i kamer şiir-i aşk ile şiir şirpençe şiirler i hızırla kırk saat şiir i leyal şiir-i divan şiir jandarmada şiirt jetpa şiir jenerik müzikleri sigir jelatin şiirt jöh şiir janya şiirt judo şiirt jigolo japonca şiir japon şiir türü j ile şiir bay j şiir j.l.borges şiirleri j harfi ile şiir j.j. rousseau şiirleri j ile ilgili şiirler j harfiyle başlayan şiirler şiir konuları şiir kitapları pdf şiir kesitleri şiir karaoke şiir köşesi şiir konusu şiir kısa anlamlı şiir kadın k şiirleri k.iskender şiirleri k.maraş şiirleri k ile şiir k.tazeoğlu şiirleri 555k şiiri bünyamin k şiirleri k.maraş şiir yarışması k.kurultay şiirleri k.tazeoğlu şiir sözleri şiirler şiir lekesi şiir listesi şiir leyla şiir leblebi tozu şiir leyla ile mecnun şiir lirik şiir lise şiir lavinia şiirler kısa satirik l şiir örnekleri l akrostiş şiir l aşk şiirleri l.aragon şiirleri l harfli şiirler atilla ilhan l şiirleri şiir müzikleri şiir mısraları şiir mevlana şiir mavi şiir mektebi ortaokulu nasıl bir okul şiir me şiir mutluluk şiir mektebi iletişim şiir mavisi şiir m.akif ersoy türkiye m şiiri m.mungan şiirleri m harfiyle şiir m akrostiş şiir m.altıok şiirleri m. azad şiirleri türkiye'm şiiri turgut uyar m.akif şiirleri kısa m.ikbal şiirleri şiir ne demek şiir nedir kısaca şiir nasıl okunur şiir nedir özellikleri nelerdir şiir nazım şiir necip fazıl kısakürek şiir nasıl yazılır kuralları şiir ne demek ingilizce n.hikmet şiirleri n.fazıl şiirleri en güzel şiirler n.tevfik şiirleri fatma n şiirleri çetin'in şiir tahlilleri n akrostiş şiir n.kemal şiirleri n aşk şiirleri şiir otel şiir okuyan şiir onedio şiir okuyan erkek şiir okumak şiir okuyan adam şiir okuma kılavuzu şiir orhan veli şiir okulu o şiiri o şiirleri doğuran yalnızlık şairleri öldürür o şiir bitti başka mısra gerekmez o şiiri ahmet haşim o şiir bir daha yazılamaz o şiirler tek başına okunmuyor gel yalvarırım o şiirleri çocuğa yazsaydım o şiir ne demek şiirin o ince küllerini toplayanlar şiir o ki sadece cananını kasteder şiir örnekleri şiir özdemir asaf şiir özellikleri şiir önerileri şiir özlem şiir ödülleri şiir ölçüleri şiir örnekleri kısa şiir ödülleri 2018 şiir özledim ö ile şiir ö harfiyle şiir ö.s.ö şiirleri ö.ç.m şiirleri ö harfi ile şiir akrostiş şiir ö şiir parkı şiir perisi şiir penceresi şiir pdf şiir paylaşım şiir programı şiir parçaları şiir posterleri şiir papatya şiir programları p harfiyle şiir p valery şiirleri p sesi şiir p ile başlayan şiir çeşitleri şiir resimli şiir romantik şiir resmi şiir radyo şiir radyosu şiir resitali şiir rap şiir roots şiir replikleri şiir rastgele r siz şiir r akrostiş şiir r ilgili şiir r t erdogan şiirleri şiir sitesi şiir sokağı şiir sözler şiir sevgiliye şiir sayfası şiir sokakta aşk şiir siteleri s şiiri ş.erbaş şiirleri s.karakoç şiirleri s ile şiir yes şiiri ş akrostiş şiir ş sesi şiir s.ali şiirleri cemal sa şiirleri s.o.s şiiri şiir şiir şiir şarkıları şiir şairleri şiir şekilleri şiir şiir türkiye şiir şantiyede şiir şeklinde fabl şiir şükrü erbaş şiir şekil özellikleri şiir şehri ş ile şiir ş.yahya şiirleri ş 23 nisan şiirleri şiir tahlilleri şiir türleri nelerdir şiir tanımı şiir türleri test şiir turgut uyar şiir tanımları şiir tahlilleri mehmet kaplan şiir temaları şiir t shirt şiirt t.uyar şiirleri t ile şiir t erdoğan şiir 500t şiiri t aşk şiirleri t s eliot şiirleri baki ayhan t şiirleri t.tuğba baş şiirleri şiir uzun şiir umut şiir uygulaması şiir uzun aşk şiir unsurları şiir uzaktan sevmek şiir uyak şiir uyku şiir usta u şiiri ü ile şiir ü harfiyle şiirler hüsrev ü şiirini kim yazmıştır atatürk'ü şiiri ü akrostiş şiir hüsn ü şiir ayın 14 ü şiiri u ile akrostiş şiir şiir üzerine şiir ünlü şiir ümit yaşar oğuzcan şiir üzerine yazılar şiir ülkü ocaklarında şiir üzerine düşünceler suut kemal yetkin şiir ülkü tamer şiir üstadlarımız şiir üzerinde sıfat bulma şiir ünlü şairler ü.y.o şiirleri ü ile ilgili şiirler ü.y.oğuzcan şiirleri şiir ve inşa şiir video şiir ve tefekkür kulübü şiir ve kadın şiir ve zihniyet şiir ve inşa türü şiir vatan şiir ve sözler şiir ve şair şiir ve gelenek v şiir v ile şiir v.hugo şiirleri v sesi şiir orhan v şiirleri v for vendetta şiir v for vendetta şiiri remember v harfi ile şiir aga b v şiirbaz - ondan oldu zaar sözleri şiir yarışmaları şiir yazmak şiir yazarları şiir yaz şiir yazma şiir yarışması 2019 şiir yürek şiir yarışmaları 2018 y faktörü şiiri y kemal şiirleri y.odabaşı şiirleri y'ol şiiri y.emre şiirleri y başlayan şiirler y ile ilgili şiirler y harfi ile şiir y 23 nisan şiirleri akrostiş şiir y harfi şiir zamanı şiir zaman şiir zarifoğlu şiir zıt anlamlısı şiir ziya paşa şiir zindandan mehmete mektup şiir ziya gökalp şiir zulmü alkışlayamam şiir zeynep şiir zeytin z özger şiirleri z ile şiir z raporu şiir z akrostiş şiir a ve z şiiri a.c.z şiirleri z ile ilgili şiirler şiir 0 6 yaş 01 şiir 00 00 şiir 0 kasım şiirleri 0 kasımla ilgili şiir şiir 10.sınıf şiir 1 kıta şiir 1000kitap şiir 15 temmuz şiir 1.sınıf şiir 15 temmuz kısa şiir 19 mayıs şiir 10 kasım şiir 12. sınıf dil ve anlatım şiir 18 mart çanakkale şiirler 1 kıtalık şirinler 1 1 mayıs şiirleri 1.sınıf şiirleri kısa kaldırımlar 1 şiiri 1. sınıf şiirleri 2 kıtalık 1 kıtalık şiirler doğa 1 kıtalık şiirler ve şairleri 1 kıtalık şiir örnekleri şiir 2018 şiir 2 kıtalık şiir 2. sınıf şiir 29 ekim şiir 23 nisan şiir 29 ekimle ilgili şiir 29 ekim cumhuriyet bayramı şiir 2 satır şiir 2017 şiir 23 nisanla ilgili 2 şiiri şiirler 2 kıtalık şiir 2 kıta şiirler 2 kıtalık aşk şiirler 2 sınıf için dağ 2 şiir 2 kıtalık şiirler doğa 2 kıtalık şiir örnekleri şiir 365 şiir 3 kıtalık şiir 3. sınıf şiir 30 ağustos şiir 35 yaş şiir 3 kıtalık aşk şiir 3 kıtalı şiir 30 tane şiir 33 kurşun şiir 30 yaş 3 şiir anlayışı şiirler 3 kıtalık şirinler 3 şiirler 3 kıtalık kısa 3. şahsın şiiri 3 kıtalık şiirler edebiyat 3.sınıf şiirleri 2 kıtalık şiir 4 kıtalık şiir 4 lük şiir 4. sınıf şiir 40 yaşındasın şiir 4 kıtalık aşk şiir 4 mısradan oluşan her bölümüne ne denir 40 şiir 40 şair 40 şiir ve bir şiirler 4 kıtalık ünlü şairlerden 40 şiir 40 şair pdf 4 şiir 1 şehir şiirler 4 kıtalık şiirde 4'lük nedir şiirler 4 mısralık şiirdeki 4 satıra ne denir şiirler 4 5 kıtalık şiir 5. sınıf şiir 5 kıtalık şiir 5 sınıf konu anlatımı şiir 500 şiir 5n1k 555k şiir 5 şiir biçim ve içerik yönünden incelenmesi 571 şiir 5 şiir türü 50 şiir 50 şair 5 şiiri biçim ve içerik olarak inceleme 5 şiirin incelenmesi şiirler 5 kıtalık şiirde 5 mısraya ne denir 5 hececilerin şiir ve sanat anlayışı 5 kıtalık şiirler necip fazıl kısakürek şiir 6. sınıf şiir 6 kıtalık şiir 6 ekim 6 şiir türü şiir türleri 6. sınıf şiir bilgisi 6. sınıf şiir türleri 6.sınıf test şiir bilgisi 6. sınıf test şiir türleri 6. sınıf tonguç akademi şiirler 6.sınıf şiirler 6 kıtalık 6.sınıf şiirleri türkçe dersi 6. sınıf şiir örnekleri 6. sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı 6.sınıf şiir bilgisi 6.sınıf şiir bilgisi test 6.sınıf şiir türleri test şiir 7.sınıf şiir 7 güzel adam şiir 7 kıta 724 şiir şiirler 7 kıtalık 724 şiir neden kabul edilmedi 7 kıtalık şiir şiir türleri 7. sınıf şiir türleri 7.sınıf test şiir bilgisi 7. sınıf testleri 7 şiiri şiirde 7 hececiler kimlerdir şiirler 7. sınıf 7 heceli şiirler 7. sınıf şiir bilgisi test soruları 7.sınıf şiir türleri 7.sınıf şiir bilgisi 7.sınıf şiir türleri test şiir 8.sınıf şiir 8 kıta şiir 8 mart 8 şiir 80 sonrası şiir 835 şiir şiir bilgisi 8. sınıf şiir türleri 8. sınıf test şiir bilgisi 8. sınıf test almanca şiir 8 kıtalık 8 şiiri şiirler 8 kıtalık 8 heceli şiirler 8.sınıf şiir bilgisi 8 satırlık şiirler 8.sınıf şiir türleri test 8. sınıf şiir bilgisi test 8 sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı şiir 9.sınıf şiir 9. sınıf edebiyat şiir 9. sınıf test şiir 9 sınıf ders notları 90lar şiir şiir türleri 9. sınıf şiir türleri 9.sınıf edebiyat şiir gelenekleri 9.sınıf şiir bilgisi 9. sınıf test şiir türleri 9. sınıf test 9 şiiri 9.sınıf şiir türleri 9 eylül şiirleri 9.sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı 9. sınıf şiir örnekleri 9.sınıf şiir inceleme örnekleri
 

Çevrimdışı вαşκαп

 • Çok az sayida insan seviyorum, belki onlarida sevmiyorum 🤣🤣🤣🤣
 • Özel Üye
 • *
 • İleti: 20359
 • Mesajın Beğenildi: 1 Kere
 • Rep 1258
 • Gözümden düşeni kimin tuttuğu önemli değil ....
Ynt: Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2016, 11:24:22 ÖÖ »
 cgp
 

Çevrimdışı Özgür Kız

 • Gönül yorgun düştüğünde,yürek dilsiz kalır..
 • Özel Üye
 • *
 • İleti: 20988
 • Mesajın Beğenildi: 23 Kere
 • Rep 3660
 • Cinsiyet: Bayan
 • Bir gün herkes ektiğini biçecek ..
 • Burcum: İkizler
 • İlişki Durumunuz: evli
Ynt: Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri
« Yanıtla #2 : Eylül 29, 2018, 03:43:19 ÖS »


 Emeğine Yüreğine Sağlık

 

 

Related Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
834 Gösterim
Son İleti Eylül 29, 2018, 03:43:33 ÖS
Gönderen: Özgür Kız
2 Yanıt
578 Gösterim
Son İleti Eylül 29, 2018, 03:43:44 ÖS
Gönderen: Özgür Kız
1 Yanıt
631 Gösterim
Son İleti Kasım 07, 2016, 11:21:58 ÖÖ
Gönderen: вαşκαп