Şiir Fm | Şiirler | Şairler | Sesli Şiirler | Aşk Şiirleri | Fon Müzikleri | İbretlik Sesli Hikayeler

»»-(¯`v´¯)-» Web Ailem Dostuk Sevgi Forumları »»-(¯`v´¯)-» => ..:: Paylaşmak İstediklerim ::.. => Konuyu başlatan: мυαммєя αнмєт - Ekim 09, 2011, 08:13:23 ÖS

Başlık: suskun sevdam ve BEN
Gönderen: мυαммєя αнмєт - Ekim 09, 2011, 08:13:23 ÖS
suskun sevdam ve BEN
http://www.webailem.com/fon/22.swf

Bugün hayatın
iyimser köşesinden bakıyorum insanlara gülen gözlerimle seven gözlerimle seyre dalmışım aşkları içime sığdıramadığım duyguların verdiği yöndeyim şimdi suçluluk duymadan nereye varabilirim nereye kadar gidebilirim sevdiklerimi incitmeden kaderimin haritasını belirliyorum belki de önce gözlerime sonra kalbime çiziyorum bu kaderinereye varırsa çizgi ben o yolun sonunda olacağım biliyorum…..


Denizdeki gel gitlerden farkı yok şimdi aklımın mantığımdan nefret etmemiştim hiç böylesine çok şeyi olan insanlardan değil hiçbir şeyi olmayan insanlardan olmayı isterdim sevgimin arkasından yorulmadan koşmayı engelleri oradan oraya savurup atmayı hırpalanmadan yormadan sevdiğimin sadece yüreğinde değil yanında da olmayı isterdim ölesiye…….

Zamanı dondurmak mümkün olsaydı bütün sihirli değnekler elimde olsaydıbütün perilerle kardeş olsaydım keşkesaatleri mutlulukta dondururdumkollarında kaldığım zamana kendimi kilitler benden gitmene hiç izin vermezdim kötü düşünceleri silerdim bütün güzellikleri avuçlarına bırakırdım sevenlerin aşkın yağmurunu yağdırır önce ben el açardım seni senden daha çok seveyim diye önce seni bana yazardım beni sana silemezdi en benim diyeni bile gelse….

Üzerini görünmez kalkanlarla örttüğüm içimde en derinlerde gizlediğim sırrım herkezlerden kıskandığım çoğu zaman bakmaya kıyamadığım yada bakmaya doyamadığım sevgilimsin sen bana kuralların yasakladığısın sen benim en kıymetli yasaklımsın saklımsın……
Başlık: Ynt: suskun sevdam ve BEN
Gönderen: Özlem - Ekim 09, 2011, 08:14:41 ÖS
emeğine yüreğine sağlık
Başlık: Ynt: suskun sevdam ve BEN
Gönderen: Kuskün Çiçek - Şubat 23, 2017, 08:15:10 ÖS
 eys bravoo bravoo
Başlık: Ynt: suskun sevdam ve BEN
Gönderen: Özgür Kız - Eylül 29, 2018, 02:56:19 ÖS
 eys