Şiir Fm | Şiirler | Şairler | Sesli Şiirler | Aşk Şiirleri | Fon Müzikleri | İbretlik Sesli Hikayeler

»»-(¯`v´¯)-» Web Ailem Dostuk Sevgi Forumları »»-(¯`v´¯)-» => ..:: Paylaşmak İstediklerim ::.. => Konuyu başlatan: AгαF - Haziran 10, 2011, 05:15:47 ÖS

Başlık: Kalbinize bir bakın...
Gönderen: AгαF - Haziran 10, 2011, 05:15:47 ÖS
(http://img03.blogcu.com//v2/images/orj/g/u/l/gulale/gulale_1262227278.jpg)
Önce sevdimSevdiğimi öğrendim(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) sevebileceğimi farkettim. Sevdikçe kendimi kainatla topladığımı gördüm.

Affetmeyi öğrendim: Affetmenin(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) dostlarımı 10la çarpmak olduğunu fark ettim.

[/COLOR]
Pişman oldum: Pişman olduğumu itiraf ettim; pişman oldukça hatalarımı küçük(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) anlaşılır ve bağışlanabilir parçalara bölebildiğimi gördüm.


Hatırlamayı öğrendim: Hatırladıkça sevgilerimin kare kökünü bulup(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) onlardan hüzün çıkardığımı fark ettim.

Değer vermesini öğrendim: Değer verdikçe sevgilerin küpünü bulup(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) onları mutlulukla çarpabileceğimi gördüm.

İltifat etmesini öğrendim: İltifat ettikçe insanlarla aramdaki en kısa mesafenin bir tebessümün resmettiği bir çizgi olduğunu gördüm.


Özür dilemeyi öğrendim: Özür diledikçe nefretin ve öfkenin sonsuza bölündüğünü böylece dargınlıkların limit sıfıra giderken yok olduğunu fark ettim.


Hüzünlendim: Hüznü sevdim(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) hüznün kalbime dokunmasına izin verdim.
Böylece bütün mutlulukların ve zevklerin sonunda ayrılık çizgisine teğet geçip geri döndüğünü gördüm.

Ve bir gün öleceğim: Kesinlikle öleceğim ve öldüğüm gün anlayacağım ki; yaşadığım hayat(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) paydası sonsuzluk olan basit bir kesirden ibaretmiş.

Tüm bu işlemlerin sağlamasını yapmak isterseniz(http://www.tevbe.org/forum/images/smilies/virgul.gif) kalbinize bir bakın.

http://www.webailem.com/fon/1.swf
Başlık: Ynt: Kalbinize bir bakın...
Gönderen: мυαммєя αнмєт - Haziran 10, 2011, 05:18:52 ÖS
Çok güzeldi... Emeğine yüreğine sağlık
Başlık: Ynt: Kalbinize bir bakın...
Gönderen: Kuskün Çiçek - Şubat 23, 2017, 04:07:54 ÖS
 eys bravoo bravoo
Başlık: Ynt: Kalbinize bir bakın...
Gönderen: вαşκαп - Şubat 23, 2017, 04:17:29 ÖS
      (http://i.hizliresim.com/ZZNddG.gif)
Başlık: Ynt: Kalbinize bir bakın...
Gönderen: Özgür Kız - Haziran 12, 2018, 04:12:35 ÖS
 eys