Gönderen Konu: BOĞA BURCU NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ  (Okunma sayısı 887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih

  • Radyo Ailemiz
  • *
  • İleti: 3450
  • Rep 1715
BOĞA BURCU NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ
« : Nisan 02, 2014, 11:31:35 ÖS »
5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişini, Boğa burcu için her zaman olumlu bulmuşumdur. Çünkü hem ilişkilerde verici, ılımlı, şefkatli yaklaşımların göstergesi, hem de kişilerin çevresiyle olan temasında huzur ve güzellikleri arzuladığını işaret eder. İlişkilerde hiçbir zaman bencil durumlar söz konusu değildir. Güzellikleri kendine çekmek ister.

7 Nisan tarihinde Merkür, Koç burcunda ilerleyecektir. Bu dönemde iç dünyamızda kimi zaman agresif düşünmeye, olayları gerginlikle ele almaya neden olabilir. Boğa'ların bu dönemde kendilerine olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim.
15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla, bir yanıyla iç dünyamızda hezeyanlara ve sabırsızlıklara yol açabilir. Ancak çalışma hayatınız, sağlığınız ve günlük hayatınızı verimli, düzgün, işler hale getirmek adına çok iyi düşünülmeli, iş ortamındaki ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz.
20 ve 23 Nisan tarihlerindeki Güneş ve Merkür geçişleri, burcunuzda meydana gelir. Bu da rahatlatıcı bir etkidir. Ay tutulmasının yarattığı agresif hali sakinleştirir. Daha ılımlı, risk almadan düşünceleri ifade edebilmeyi tetikleyecektir.

Nisan ayının son etkisi, 29 Nisan tarihinde burcunuzda oluşacak güneş tutulmasıdır. Güneş tutulması, son dönemlerde yaşanan deneyimlerden ders alındığını, bundan sonra maddi ve manevi anlamında çok daha sağlam adımlar atmaya kararlı olmanızı sağlar.
 
AŞK ve İLİŞKİLER
 
1-6 Nisan haftası: Dostluklarımızı ve özel ilişkimizi tüm yönleriyle ele alacağımız bir hafta olacak. Özverili, yanımızdakileri kucaklayıcı, dostlarımıza yardımcıyız. Bu yönlerimiz karşı cinsin de dikkatini olumlu yönde etkileyecektir. Sorunlarımızı konuşarak çözmemiz kolay olacak. Romantik karşılaşmalar özellikle Venüs Balık burcu geçişinin hoş ve huzur verici yansımaları altında mümkündür. Sorunlardan, sıkıntılardan, tatsızlıktan uzak durmak isteyeceğiz.
7-13 Nisan haftası: Bu haftanın sonlarına doğru güzel ve olumlu bir enerjimiz var. Ancak Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. Kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken durumları kendi lehimize olacak şekilde ele alabiliriz. Buna dikkat etmek lazım. Venüs’ün hoş görünümü bizi rahatlatacak ve sosyal ilişkilerimiz sayesinde huzur bulacağız.
14-20 Nisan haftası: Bu haftanın tüm burçlar üzerinde bir hayli etkili olacağını söylemek isterim. Hepimiz farklı alanlarda yanlış kararlar verebilir veya dış etkenler nedeniyle sıkıntılı durumlar yaşayabiliriz. 15 Nisan tarihindeki Ay Tutulması, psikolojik ve fiziksel anlamda gerginlik,  geri adım atmayan tarzda yaklaşımlar, beklenmedik bir takım sorunlar, bencillikler, gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmamız lazım. Kendi kendinize yüklenebilirsiniz. Stres ve istenmeyen gelişmeler sizi sağlık ve çalışma hayatınızla ilgili konularda zorlayabilir.  Çok bilinçli olmamız lazım.
21-27 Nisan haftası: Hafta başında çevremizdeki bazı kişiler veya partnerimizin yaptığı davranışlar, kararlar kafamızı bir hayli kurcalayabilir. Oysaki Mars geri hareket dönemindeyiz. Onun sözlerini kalıcı sanmayalım. Daha sonra bu konuda gerçek düşüncesini öğrenebileceğiz. Hafta sonunda Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Bu düşüncelerimizi dış dünyada ifade edebilmemizi sağlayacak. Sosyal ilişkiler ve yeni tanışmalar anlamında hafta sonu gayet olumlu.
28-30 Nisan arası: Hoş bir haftaya adım atıyoruz. Hem istediğimiz gibi kendimizi ifade edebiliriz. Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Bu da yeni alınacak kararların, uzun vadeli gelişmelerin işaretçisi. Yüksek eğitim, inancımız, başka bir yere yerleşim, uzun yolculuklar bir hayli etkili olacak. Hafta sonu bir yerden başka bir yere gitmek, tanışmalar, bağlantılar bulunma anlamında aktif gözükmekte.
 
İŞ VE KARİYER
 
1-6 Nisan haftası: İş konularında bir karar aşamasındayız. Bazı kişilerle bir araya gelebiliriz, teklif alabiliriz, başka bir iş düşünebiliriz. Ancak unutmayalım ki Mars geri hareket dönemindeyiz. İş ortaklıkları konusunda mutlaka dikkat edeceğiz. Hatta ortaklaşa bir iş söz konusu olduğunda iki misli temkinli olmak lazım. Sözleşmesiz bir iş yapmayalım. Hemen karar vermeyelim. Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. Hafta sonu sert bir görünüm var. İş konularında bizi biraz zorlayabilir. Kendimizi ortaya koymamız zorlaşır, işimize birileri karışabilir.
7-13 Nisan haftası: Hafta ortasında yine dikkatli olmamızı gerektiren enerjiler mevcut. Bir şeye sinirlensek, bir haksızlıkla karşılaşsak bile kendimizi savunmakta zorlanabiliriz. Sanki bir şeyler üzerimize geliyor gibi hissedeceğiz. İşte bu baskı bize yeni kararlar aldırabilir. Ancak biz çok iyi düşünmeliyiz.  Bir ortaklık sona erebilir veya bir değişime uğrayabilir.
14-20 Nisan haftası: Planlarımızı uygulamak ve ilerisi adına köklendirmek istiyoruz. Ancak 19 Nisan tarihindeki Ay tutulması çalışma hayatınız ve özellikle psikolojik anlamda stres yaratıcıdır. Karşımıza bazı engeller çıkabilir. Dengeli davranmak zor olabilir. Sakin olmamız gerekiyor. Tekrar bir bakmak lazım olan bitene. Hafta sonu görüşmeler, yolculuklar, işlerinizi takibi anlamında önem taşıyor.
21-27 Nisan haftası: Bu hafta iş hayatınızı ilgilendiren konuları hem şartlar çerçevesinde hem de geleceğe dönük şekilde ele almakta yarar var. Hedefinize göre iş tercihlerinizi ve durumunuzu gözden geçiriniz. Sizi bir başka göreve tayin edebilirler. Hem çok sakin hem de mantıklı bir şekilde işbirliğinde bulunmak gerekiyor. Çalıştığınız işyerinde yeni değişimler söz konusu olacak. Sağlığınıza da mutlaka özen gösteriniz. Başkalarıyla mecburen işbirliği yapmanızı gerektiren durumlar oluşabilir. Siz kendi kendinize lütfen kararlar vermeyiniz. Çünkü bu hafta geçmiş bir takım konular üzerinde durulacak ve siz gelişmelere bir bakınız. Bu gelişmeler hemen yerli yerine oturmayacak. Zaman gerektiriyor. Hafta sonuna doğru enerjiniz olumlu hale gelecek. Olumlu bir şekilde düşüneceksiniz. Rahatlayacaksınız.
28-30 Nisan arası: Bu hafta burcunuzda oluşacak Güneş Tutulması, hem kişisel hem duygusal anlamda yeni kararlar vermenizi sağlayıcıdır.  Bunları yavaş ve sağlam bir şekilde uygulamaya dökmek iyi olacaktır. Hafta sonunda enerjiniz gayet olumlu. Ne istediğinizi bilerek konuşacak ve güven duygunuzla yol alabileceksiniz.
 
PARA
 
1-6 Nisan haftası: Bu hafta parasal konularda iki görünüm bulunmakta. Harcamaların dikkatle yapılmasına özen gösterelim. Hesabımızı bilelim ve kontrollerimizi yapalım. Ufaktır ne olacak diyerek alışverişlerde ayarımızı kaçırmayalım. Eski bir alacağımızı tahsil edebiliriz. Gelir getirici olana işlere yönelebiliriz.
7-13 Nisan haftası: Merkür Koç burcunda seyrine başlayacak. Kazanç evinizin yöneticisi olduğu için, mali konularda dikkatli olmak lazım. Bazen hiç hesaba katmadığımız bir nedenle elimizden para çıkabilir. Cüzdanımıza, önemli evraklarımıza dikkat edelim, saklayalım, kontrol edelim.
14-20 Nisan haftası: Maddi anlamda yine dikkatli olmamızı gerektiren enerjiler söz konusu. Güvenmediğimiz kişilere hiçbir şeyimizi emanet etmeyelim. Özellikle yolculuklarda bavulumuzu, eşyalarımızı koruyalım. Bir de hakkımızın yenmesi, iyi niyetimiz sonucu borçlarımızın tahsili güç olabilir. Maaşımızı geç alabiliriz veya sağlık nedeniyle para harcayabiliriz.
21-27 Nisan haftası: Kazancımızla ilgili konularda lütfen gözümüz açık olsun. Mesai ücretlerimizi, hak ettiğimiz paralarımızı ödemekte gecikebilirler. Geçen hafta olduğu gibi bu haftanın ortasına kadar dikkat edeceğiz. Hafta sonuna doğru, Merkür burcumuzda ilerleyecek. Kazanç konularında rahatlayacağız. Geçirdiğimiz son üç haftaki maddiyatla alakalı problemler nispeten azalmaya başlayacaktır.
28-30 Nisan arası: Bu hafta güzel enerjilerimiz var. Hem mali anlamda alacaklarımız ödenir hem de yeni işlerden kazanç elde edebiliriz.

Muammer Ahmet Şiirleri, İsmail Gül Şiirleri, Seyide Doyran Şiirleri, Abdurrahim Karakoç şiirleri , Ahmed Arif şiirleri , Ahmet Hamdi Tanpınar şiirleri , Ahmet Selçuk İlkan şiirleri , Ahmet Telli şiirleri , Ali Erdinç  şiirleri , Arif Nihat Asya  şiirleri , Asil Mavi şiirleri , Aslan Avşarbey  şiirleri , Aşık Veysel  şiirleri , Ataol Behramoğlu şiirleri , Attila İlhan  şiirleri , Ayfer Yazıcı  şiirleri , Ayhan Yıldırım  şiirleri , Bahattin Karakoç şiirleri , Bahtiyar Vahapzade şiirleri , Bayram Mecit  şiirleri , Bedirhan Gökçe şiirleri , Bedri Rahmi Eyüpoğlu  şiirleri , Behçet Necatigil  şiirleri , Birgül Alp şiirleri , Burcu Seul  şiirleri , Cahit Sıtkı Tarancı  şiirleri , Cahit Zarifoğlu  şiirleri , Can Yücel  şiirleri , Cemal Gören  şiirleri , Cemal Safi  şiirleri , Cemal Süreya  şiirleri , Cengiz Numanoğlu  şiirleri , Cihan Balcıoğlu  şiirleri , Didem Madak  şiirleri , Edip Cansever  şiirleri , Emin Çelimli  şiirleri , Emine Çerçi  şiirleri , Emine Şafak  şiirleri , Ercan Baş  şiirleri , Erdal Ercin  şiirleri , Faruk Nafiz Çamlıbel  şiirleri , Fazıl Hüsnü Dağlarca  şiirleri , Fuzuli  şiirleri , Gaffar Güllü şiirleri , Gelincik  şiirleri , Gülsen Tunçkal  şiirleri , Hacı Kısır şiirleri  , İbrahim Karaçay  şiirleri , İbrahim Sadri şiirleri  , İbrahim Sağır şiirleri , İclal Aydın  şiirleri , İsmail Gül  şiirleri , İsmet Ulaş  şiirleri , Kahraman Tazeoğlu şiirleri , Karacaoğlan şiirleri , Kevser Dostagüler şiirleri  , Küçük İskender şiirleri , Mahmut Çiçekdağı şiirleri , Marlyn Hand şiirleri  , Mehmet Akif Ersoy şiirleri , Mehmet Ali Kalkan şiirleri , Mehmet Çetin şiirleri , Melek Avcı Coşkun şiirleri , Melih Cevdet  şiirleri , Melike Yıldız şiirleri , Mevlana Celalettin Rumi şiirleri , Muammer Ahmet Sağlam  şiirleri , Muharrem Kubat şiirleri , Murat Meral şiirleri  , Mustafa Hebip şiirleri , Muzaffer Tayyip Uslu  şiirleri , Mücahit Şen  şiirleri , Nazım Hikmet Ran  şiirleri , Necip Fazıl Kısakürek  şiirleri , Nur Uygun şiirleri , Nurullah Genç  şiirleri , Orhan Veli Kanık  şiirleri , Ömer Hayyam  şiirleri , Özdemir Asaf  şiirleri , Polat Tek  şiirleri , Rabia Barış şiirleri , Sabahattin Ali şiirleri , Selaattin Çoban  şiirleri , Seyide Cinaloğlu Doyran  şiirleri , Sezai Karakoç  şiirleri , Şevki Dinçal  şiirleri , Tevfik Fikret  şiirleri , Turgut Uyar  şiirleri , Uğur Arslan  şiirleri , Uğur Işılak  şiirleri , Ümit Yaşar Oğuzcan  şiirleri , Yahya Kemal Beyatlı  şiirleri , Yavuz Bülent Bakiler şiirleri , Yavuz Dogan  şiirleri , Yıldız Toksöz şiirleri , Yılmaz Erdoğan şiirleri , Yunus Emre şiirleri , Yusuf Hayaloğlu şiirleri , Zikrettin Karaca şiirleri , Ziya Osman Saba  şiirleri , şiir şiir sokağım şiir türleri şiir sokakta şiir nedir şiire gazele şiir kitapları şiir bilgisi şiir defteri şiir aşk şiir oku şiir yarışması 2018 şiir adam şiir adam live şiir alıntıları şiir adam live instagram şiir antolojisi şiir antoloji şiir akımları şiir atölyesi şiir alp a şiiri a şiir evi a şiiri yavuz bülent bakiler a şiir evi ankara a.şiir solak a şiir sokakta a.kadir şiirleri a köpek şiiri a karakoç şiirleri a ile şiir şiir bilgisi test şiir biter şiir biçimleri şiir başlıkları şiir blog şiir bulmaca şiir bilgisi pdf şiir butik otel şiir blogları b şiiri b keskin şiirleri bayrak şiiri b sesi şiir b harfi akrostiş şiir şiir can yücel şiir cafe şiir cafe ortaköy şiir cemal süreyya şiir cumhuriyeti şiir cahit zarifoğlu şiir çeşitleri şiir can şiir ceketli adam kitabı şiir cemal safi ç şiiri behzat ç şiir behzat ç şiir sözleri gökçenur ç. şiirleri c.süreya şiirleri c ile şiir c.bukowski şiirleri gökçenur ç şiir kitabı c vitamini şiirleri c.zarifoğlu şiirleri şiir çözümleme şiir çözümleme yöntemi şiir çeviri şiir çiçek şiir çok güzel şiir çevirisi şiir çevirileri şiir çözümleme yöntemi nurullah çetin şiir çay ç ile şiir şiir dinletisi şiir dizeleri şiir dergileri şiir duygusal şiir duvarda şiir dünyası sözleri şiir denizi d&r şiir kitapları d.bakır şiiri d ile şiir d&r şiir defteri d madak şiirleri d.günü şiirleri d.bakır şiir sözleri d ali erzincanlı şiirleri d.h. lawrence şiirleri şiir eş anlamlısı şiir ekşi şiir edebiyat şiir en güzel şiir ezberle şiir etkinlikleri şiir edip cansever şiir evi şiir ezberleme şiir eloğlu e şiir kitabı şiirler e ödev şiir e book şiirli e kartlar e müfredat şiiri eş e şiir atatürk'e şiir e güzel şiirler öğretmen e şiir şiir fm şiir fon müziği indir şiir falı şiir fonları şiir fonu şiir fotoğrafları şiir film şiir fotoları şiir festivali f.nietzsche şiirleri f ferruhzad şiirleri f gülen şiirleri f ile şiir f akrostiş şiir necip f şiirleri f ile ilgili şiir melek şiiri f nafiz çamlıbel f n çamlıbel şiirleri ilhan berk f şiiri şiir gibi şiir gözlüm şiir güzel şiir gibi sözler şiir gibi kadın şiir günaydın şiir gemisi şiir gece şiir gecesi ğ şiiri g ile şiir anneler g şiirleri ğ akrostiş şiir ğ vitamini şiiri g sesi şiir ğ başlayan şiir g harfi ile şiir ğ ile ilgili şiirler ğ şiir ğüzel şiir öğretmene şiir posta şiir öğretmenler ğünü şiir onur ünlü şiir ğ ile şiir ğ sesi şiir ğ harfi ile şiir şiir hikayeleri şiir hakkında bazı mülahazalar şiir hastanede şiir her yerde şiir hayat şiir hakkında sözler şiir hangi metin grubuna girer şiir hakkında bilgi şiir hangi metinler grubuna girer şiir hasret h şiirist h.ergülen şiirleri atom h şiiri h.cibran şiirleri h ile şiir h harfi şiir h.izgören şiirleri h sesi şiir h nihal atsız şiirleri h ile başlayan şiirler şiir ısmarla şiir ısmarla eylül'ü konuşalım şiir instagram şiir ıhlamurlar çiçek açtığı zaman şiir ılık ılık akıtam şiir ışık şiir ırmak ıhlamur şiir ışıklar şiir ıssız şiir ı şiirler aşk-ı şiir ı ile şiir ı akrostiş şiir ı.ahmet şiirleri bab-ı şiir ı ile başlayan şiirler ı ile ilgili şiirler şiir ingilizce şiir indir şiir ile ilgili sözler şiir isimleri şiir istanbul şiir incelemesi şiir ingilizcesi şiir için fon müzikleri şiir iletişim i şiirler i şiir perisi i şiir sözleri şiir i kamer şiir-i aşk ile şiir şirpençe şiirler i hızırla kırk saat şiir i leyal şiir-i divan şiir jandarmada şiirt jetpa şiir jenerik müzikleri sigir jelatin şiirt jöh şiir janya şiirt judo şiirt jigolo japonca şiir japon şiir türü j ile şiir bay j şiir j.l.borges şiirleri j harfi ile şiir j.j. rousseau şiirleri j ile ilgili şiirler j harfiyle başlayan şiirler şiir konuları şiir kitapları pdf şiir kesitleri şiir karaoke şiir köşesi şiir konusu şiir kısa anlamlı şiir kadın k şiirleri k.iskender şiirleri k.maraş şiirleri k ile şiir k.tazeoğlu şiirleri 555k şiiri bünyamin k şiirleri k.maraş şiir yarışması k.kurultay şiirleri k.tazeoğlu şiir sözleri şiirler şiir lekesi şiir listesi şiir leyla şiir leblebi tozu şiir leyla ile mecnun şiir lirik şiir lise şiir lavinia şiirler kısa satirik l şiir örnekleri l akrostiş şiir l aşk şiirleri l.aragon şiirleri l harfli şiirler atilla ilhan l şiirleri şiir müzikleri şiir mısraları şiir mevlana şiir mavi şiir mektebi ortaokulu nasıl bir okul şiir me şiir mutluluk şiir mektebi iletişim şiir mavisi şiir m.akif ersoy türkiye m şiiri m.mungan şiirleri m harfiyle şiir m akrostiş şiir m.altıok şiirleri m. azad şiirleri türkiye'm şiiri turgut uyar m.akif şiirleri kısa m.ikbal şiirleri şiir ne demek şiir nedir kısaca şiir nasıl okunur şiir nedir özellikleri nelerdir şiir nazım şiir necip fazıl kısakürek şiir nasıl yazılır kuralları şiir ne demek ingilizce n.hikmet şiirleri n.fazıl şiirleri en güzel şiirler n.tevfik şiirleri fatma n şiirleri çetin'in şiir tahlilleri n akrostiş şiir n.kemal şiirleri n aşk şiirleri şiir otel şiir okuyan şiir onedio şiir okuyan erkek şiir okumak şiir okuyan adam şiir okuma kılavuzu şiir orhan veli şiir okulu o şiiri o şiirleri doğuran yalnızlık şairleri öldürür o şiir bitti başka mısra gerekmez o şiiri ahmet haşim o şiir bir daha yazılamaz o şiirler tek başına okunmuyor gel yalvarırım o şiirleri çocuğa yazsaydım o şiir ne demek şiirin o ince küllerini toplayanlar şiir o ki sadece cananını kasteder şiir örnekleri şiir özdemir asaf şiir özellikleri şiir önerileri şiir özlem şiir ödülleri şiir ölçüleri şiir örnekleri kısa şiir ödülleri 2018 şiir özledim ö ile şiir ö harfiyle şiir ö.s.ö şiirleri ö.ç.m şiirleri ö harfi ile şiir akrostiş şiir ö şiir parkı şiir perisi şiir penceresi şiir pdf şiir paylaşım şiir programı şiir parçaları şiir posterleri şiir papatya şiir programları p harfiyle şiir p valery şiirleri p sesi şiir p ile başlayan şiir çeşitleri şiir resimli şiir romantik şiir resmi şiir radyo şiir radyosu şiir resitali şiir rap şiir roots şiir replikleri şiir rastgele r siz şiir r akrostiş şiir r ilgili şiir r t erdogan şiirleri şiir sitesi şiir sokağı şiir sözler şiir sevgiliye şiir sayfası şiir sokakta aşk şiir siteleri s şiiri ş.erbaş şiirleri s.karakoç şiirleri s ile şiir yes şiiri ş akrostiş şiir ş sesi şiir s.ali şiirleri cemal sa şiirleri s.o.s şiiri şiir şiir şiir şarkıları şiir şairleri şiir şekilleri şiir şiir türkiye şiir şantiyede şiir şeklinde fabl şiir şükrü erbaş şiir şekil özellikleri şiir şehri ş ile şiir ş.yahya şiirleri ş 23 nisan şiirleri şiir tahlilleri şiir türleri nelerdir şiir tanımı şiir türleri test şiir turgut uyar şiir tanımları şiir tahlilleri mehmet kaplan şiir temaları şiir t shirt şiirt t.uyar şiirleri t ile şiir t erdoğan şiir 500t şiiri t aşk şiirleri t s eliot şiirleri baki ayhan t şiirleri t.tuğba baş şiirleri şiir uzun şiir umut şiir uygulaması şiir uzun aşk şiir unsurları şiir uzaktan sevmek şiir uyak şiir uyku şiir usta u şiiri ü ile şiir ü harfiyle şiirler hüsrev ü şiirini kim yazmıştır atatürk'ü şiiri ü akrostiş şiir hüsn ü şiir ayın 14 ü şiiri u ile akrostiş şiir şiir üzerine şiir ünlü şiir ümit yaşar oğuzcan şiir üzerine yazılar şiir ülkü ocaklarında şiir üzerine düşünceler suut kemal yetkin şiir ülkü tamer şiir üstadlarımız şiir üzerinde sıfat bulma şiir ünlü şairler ü.y.o şiirleri ü ile ilgili şiirler ü.y.oğuzcan şiirleri şiir ve inşa şiir video şiir ve tefekkür kulübü şiir ve kadın şiir ve zihniyet şiir ve inşa türü şiir vatan şiir ve sözler şiir ve şair şiir ve gelenek v şiir v ile şiir v.hugo şiirleri v sesi şiir orhan v şiirleri v for vendetta şiir v for vendetta şiiri remember v harfi ile şiir aga b v şiirbaz - ondan oldu zaar sözleri şiir yarışmaları şiir yazmak şiir yazarları şiir yaz şiir yazma şiir yarışması 2019 şiir yürek şiir yarışmaları 2018 y faktörü şiiri y kemal şiirleri y.odabaşı şiirleri y'ol şiiri y.emre şiirleri y başlayan şiirler y ile ilgili şiirler y harfi ile şiir y 23 nisan şiirleri akrostiş şiir y harfi şiir zamanı şiir zaman şiir zarifoğlu şiir zıt anlamlısı şiir ziya paşa şiir zindandan mehmete mektup şiir ziya gökalp şiir zulmü alkışlayamam şiir zeynep şiir zeytin z özger şiirleri z ile şiir z raporu şiir z akrostiş şiir a ve z şiiri a.c.z şiirleri z ile ilgili şiirler şiir 0 6 yaş 01 şiir 00 00 şiir 0 kasım şiirleri 0 kasımla ilgili şiir şiir 10.sınıf şiir 1 kıta şiir 1000kitap şiir 15 temmuz şiir 1.sınıf şiir 15 temmuz kısa şiir 19 mayıs şiir 10 kasım şiir 12. sınıf dil ve anlatım şiir 18 mart çanakkale şiirler 1 kıtalık şirinler 1 1 mayıs şiirleri 1.sınıf şiirleri kısa kaldırımlar 1 şiiri 1. sınıf şiirleri 2 kıtalık 1 kıtalık şiirler doğa 1 kıtalık şiirler ve şairleri 1 kıtalık şiir örnekleri şiir 2018 şiir 2 kıtalık şiir 2. sınıf şiir 29 ekim şiir 23 nisan şiir 29 ekimle ilgili şiir 29 ekim cumhuriyet bayramı şiir 2 satır şiir 2017 şiir 23 nisanla ilgili 2 şiiri şiirler 2 kıtalık şiir 2 kıta şiirler 2 kıtalık aşk şiirler 2 sınıf için dağ 2 şiir 2 kıtalık şiirler doğa 2 kıtalık şiir örnekleri şiir 365 şiir 3 kıtalık şiir 3. sınıf şiir 30 ağustos şiir 35 yaş şiir 3 kıtalık aşk şiir 3 kıtalı şiir 30 tane şiir 33 kurşun şiir 30 yaş 3 şiir anlayışı şiirler 3 kıtalık şirinler 3 şiirler 3 kıtalık kısa 3. şahsın şiiri 3 kıtalık şiirler edebiyat 3.sınıf şiirleri 2 kıtalık şiir 4 kıtalık şiir 4 lük şiir 4. sınıf şiir 40 yaşındasın şiir 4 kıtalık aşk şiir 4 mısradan oluşan her bölümüne ne denir 40 şiir 40 şair 40 şiir ve bir şiirler 4 kıtalık ünlü şairlerden 40 şiir 40 şair pdf 4 şiir 1 şehir şiirler 4 kıtalık şiirde 4'lük nedir şiirler 4 mısralık şiirdeki 4 satıra ne denir şiirler 4 5 kıtalık şiir 5. sınıf şiir 5 kıtalık şiir 5 sınıf konu anlatımı şiir 500 şiir 5n1k 555k şiir 5 şiir biçim ve içerik yönünden incelenmesi 571 şiir 5 şiir türü 50 şiir 50 şair 5 şiiri biçim ve içerik olarak inceleme 5 şiirin incelenmesi şiirler 5 kıtalık şiirde 5 mısraya ne denir 5 hececilerin şiir ve sanat anlayışı 5 kıtalık şiirler necip fazıl kısakürek şiir 6. sınıf şiir 6 kıtalık şiir 6 ekim 6 şiir türü şiir türleri 6. sınıf şiir bilgisi 6. sınıf şiir türleri 6.sınıf test şiir bilgisi 6. sınıf test şiir türleri 6. sınıf tonguç akademi şiirler 6.sınıf şiirler 6 kıtalık 6.sınıf şiirleri türkçe dersi 6. sınıf şiir örnekleri 6. sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı 6.sınıf şiir bilgisi 6.sınıf şiir bilgisi test 6.sınıf şiir türleri test şiir 7.sınıf şiir 7 güzel adam şiir 7 kıta 724 şiir şiirler 7 kıtalık 724 şiir neden kabul edilmedi 7 kıtalık şiir şiir türleri 7. sınıf şiir türleri 7.sınıf test şiir bilgisi 7. sınıf testleri 7 şiiri şiirde 7 hececiler kimlerdir şiirler 7. sınıf 7 heceli şiirler 7. sınıf şiir bilgisi test soruları 7.sınıf şiir türleri 7.sınıf şiir bilgisi 7.sınıf şiir türleri test şiir 8.sınıf şiir 8 kıta şiir 8 mart 8 şiir 80 sonrası şiir 835 şiir şiir bilgisi 8. sınıf şiir türleri 8. sınıf test şiir bilgisi 8. sınıf test almanca şiir 8 kıtalık 8 şiiri şiirler 8 kıtalık 8 heceli şiirler 8.sınıf şiir bilgisi 8 satırlık şiirler 8.sınıf şiir türleri test 8. sınıf şiir bilgisi test 8 sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı şiir 9.sınıf şiir 9. sınıf edebiyat şiir 9. sınıf test şiir 9 sınıf ders notları 90lar şiir şiir türleri 9. sınıf şiir türleri 9.sınıf edebiyat şiir gelenekleri 9.sınıf şiir bilgisi 9. sınıf test şiir türleri 9. sınıf test 9 şiiri 9.sınıf şiir türleri 9 eylül şiirleri 9.sınıf şiir bilgisi çalışma kağıdı 9. sınıf şiir örnekleri 9.sınıf şiir inceleme örnekleri
 

 

Related Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
944 Gösterim
Son İleti Nisan 02, 2014, 11:30:47 ÖS
Gönderen: Fatih
0 Yanıt
920 Gösterim
Son İleti Nisan 02, 2014, 11:32:47 ÖS
Gönderen: Fatih
0 Yanıt
826 Gösterim
Son İleti Nisan 02, 2014, 11:36:31 ÖS
Gönderen: Fatih